Süni csoport

Pajkos Tiborné - Marika néni

Ugyanné Dulovics Ildikó - Ildikó néni

Veres Sándorné - Erzsike néni

Csoportunk egy különleges, kis létszámú csoport. 2014 szeptemberében azzal a céllal alakult, hogy tagjaink közé sajátos nevelésű gyerekeket is fogadhassunk.

Jelenleg 14 fő, vegyes korosztályú „kis sünink” van. Szeretetteljes, elfogadó légkörben telnek napjaink. Célunk, hogy a gyermekek élményekkel gazdagodva térjenek haza a nap végén. Legfontosabb tevékenységünk a játék. Mindennapjainkat sok mozgás jellemzi. Minden nap verselünk, mesélünk, dalolunk. Igyekszünk változatos lehetőségeket teremteni vizuális tevékenységekre, környezetünk megismerésére.

A kisebbeknek sok-sok tapasztalási lehetőséget biztosítunk játék közben, hogy kötetlen formában, saját ütemben ügyesedjenek, fejlődjenek. A nagyoknak az eredményes iskolakezdéshez szükséges képességek kialakítása a célunk - igazodva óvodánk tevékenységközpontú programjához. A sajátos nevelési igényű gyerekek aktív tagjai csoportunknak, fejlesztésük a napi tevékenységekbe ágyazva történik.

Aktívan részt veszünk az óvoda közös programjaiban és hagyományaiban.